Статті

25.Сер.2023

Хай знає світ про чарівну країну, Де синєє небо та жовті поля. Хай квітує у щасті уся Україна! Найкраща, безцінна, рідна земля! З Днем Незалежності, наша рідна Україно! В цей святковий день для наших дошкільнят відбулися цікаві заходи:  діти привітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Вихованці старших груп взяли участь в патріотичному квесті, в ході … Продовжити читання “День Незалежності України”

Детальніше
25.Сер.2023
Детальніше
25.Сер.2023

1.ЛЮБИ СВОЮ ДИТИНУ! Радій, що вона є, сприймай її такою, яка вона є, не ображай її, не принижуй, не підривай її впевненості в собі, не карай несправедливо, не відмовляй у своїй довірі, дай дитині привід любити тебе. 2.ОБЕРІГАЙ СВОЮ ДИТИНУ! Захищай її  від фізичних та моральних небезпе навіть тоді, коли доводиться поступатися власними інтересами чи … Продовжити читання “10 кроків, щоб стати кращими батьками”

Детальніше
24.Сер.2023

Наші діти – зерна нації. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім’ї та дитячому садку, посіяти у душу вихованців зернятка пам’яті народної та духовності, здоров’я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра -і виросте колосисте поле життя, наснаги, … Продовжити читання “Плекаємо патріотичні почуття дітей”

Детальніше
20.Сер.2023

Цьогоріч Україна відзначатиме 27 річницю прийняття Конституції головного нормативно-правового акту держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Задля формування соціально-громадської компетентності дітей дошкільного віку командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено Патріотичний кейс для … Продовжити читання “Патріотичний кейс для дошкілля України”

Детальніше