Медицина

17.Бер.2021

Гігієна у перекладі з грецької означає «те, що приносить здоров’я». Інакше кажучи, це комплекс заходів для зниження ризиків захворювань. Чому ж виникла потреба в гігієні? Дуже давно люди зрозуміли, що багато захворювань викликаються дрібними організмами, які легко розповсюджуються серед людей через повітря, брудні руки, брудну воду, продукти харчування та контакт з тваринами.  Лікар Галина Ільїна … Продовжити читання “Все про гігієну та її значення”

Детальніше
10.Гру.2020

Як збадьорити дитячий імунітет, якщо він задрімав  Навчіть дитину дотримуватися правил особистої гігієни. Так, вона щоразу повинна мити руки після візиту в туалет, прогулянок і контакту з тваринами, навіть із домашніми улюбленцями. Також розповідайте її, чому не можна торкатися брудними руками очей, рота, носа, тягнути до рота брудні іграшки.А коли дитина вередуватиме й проситиме скуштувати … Продовжити читання “Здоровими бути бажають всі діти”

Детальніше
15.Лис.2020

Медичні поради про особисту гігієгну

Детальніше
01.Лис.2020

Рекомендації для батьків (щоб захистити дітей від зараження респіраторними захворюваннями, зокрема, коронавірусної інфекції) Тримати дітей вдома. Якщо дитина захворіла, обов’язково звернутись до свого сімейного лікаря. Навчити дітей прикривати рот, ніс серветкою під час кашлю і чхання. Тримати вдома хворих і здорових дітей окремо. Навчити дітей правильно мити руки. Очищувати поверхні та предмети, до яких часто … Продовжити читання “Щоб захиститись від коронавірусної інфекції”

Детальніше
25.Кві.2020

Файл для скачування * * Перегляньте

Детальніше