Медицина

26.Лип.2023
Детальніше
17.Бер.2023

Гігієна у перекладі з грецької означає «те, що приносить здоров’я». Інакше кажучи, це комплекс заходів для зниження ризиків захворювань. Чому ж виникла потреба в гігієні? Дуже давно люди зрозуміли, що багато захворювань викликаються дрібними організмами, які легко розповсюджуються серед людей через повітря, брудні руки, брудну воду, продукти харчування та контакт з тваринами.  Лікар Галина Ільїна … Продовжити читання “Все про гігієну та її значення”

Детальніше
31.Жов.2022
Детальніше
10.Лип.2022

ЮНІСЕФ спільно з Посольством Швейцарії в Україні презентувало порадник, як батькам побудувати міцний фундамент правильних харчових звичок, яких їхня дитина дотримуватиметься все життя. Читайте порадник за покликанням та шукайте постери тут  

Детальніше
14.Січ.2022

UNICEF 02 Грудень 2021 Світова статистика свідчить: понад 90% дорослих і 96% дітей у віці до 4 років вживають більше за рекомендовані норми солі. Якщо дитина споживає велику кількість солі в дитинстві, вона призвичаюється до солоної їжі, і ця звичка залишається на все життя. Багато солі зазвичай містять популярні серед школярів пакетовані снеки, чипси, солоні … Продовжити читання “Сіль: друг чи ворог? Поради нутриціолога щодо споживання солі.”

Детальніше