Методична сторінка

25.Сер.2023

Хай знає світ про чарівну країну, Де синєє небо та жовті поля. Хай квітує у щасті уся Україна! Найкраща, безцінна, рідна земля! З Днем Незалежності, наша рідна Україно! В цей святковий день для наших дошкільнят відбулися цікаві заходи:  діти привітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Вихованці старших груп взяли участь в патріотичному квесті, в ході … Продовжити читання “День Незалежності України”

Детальніше
24.Сер.2023

Наші діти – зерна нації. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім’ї та дитячому садку, посіяти у душу вихованців зернятка пам’яті народної та духовності, здоров’я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра -і виросте колосисте поле життя, наснаги, … Продовжити читання “Плекаємо патріотичні почуття дітей”

Детальніше
20.Сер.2023

Цьогоріч Україна відзначатиме 27 річницю прийняття Конституції головного нормативно-правового акту держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Задля формування соціально-громадської компетентності дітей дошкільного віку командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено Патріотичний кейс для … Продовжити читання “Патріотичний кейс для дошкілля України”

Детальніше
11.Сер.2023

На жаль, війна стала для нас реальністю, в якій ми живемо. Характер небезпек щоразу змінюється, тому надзвичайно важливо говорити з дітьми про нові правила поведінки. Як дорослим говорити з дітьми про поведінку під час війни?         1. Запитайте, що діти знають про ситуацію в країні і як вони зараз почуваються. Тема війни не … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про поведінку під час війни”

Детальніше
09.Сер.2023

Міністерство освіти і науки затвердило Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року. Про це йдеться в наказі МОН від 06.06.2022 №527. Серед основних складових національно-патріотичного виховання в концепції виокремлені громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання. Метою національно-патріотичного вихованим визначено становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадянських … Продовжити читання “НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ”

Детальніше