Методична сторінка

13.Жов.2021

Шануючи звичаї та традиції нашого народу, напередодні Дня Українського козацтва та Дня захисника України, вихованці нашого дошкільного закладу познайомилися з історією свят та їх символічністю. В музичній залі відбулося музично-фізкультурне свято «Козацькі забави». Вихованці старшої групи «Бджілка» взяли участь у козацьких розвагах та здолали безліч перешкод разом з казковим персонажем Котигорошком. На маленьких козачат чекали … Продовжити читання “Козацькому роду нема переводу”

Детальніше
02.Вер.2021
Детальніше
31.Сер.2021
Детальніше
22.Кві.2021

   22 квітня людство на всій планеті відзначає Всесвітній День Землі – символічне свято любові та турботи за наш спільний дім. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття територію, висадити дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.    До Міжнародного Дня Землі … Продовжити читання “Давайте будемо природу берегти!”

Детальніше
18.Кві.2021

Хто з нас із захопленням не дивився у зоряне небо, захоплюючись його красою та загадковістю.Тема космосу цікавить як хлопчиків так і дівчаток  з самого дитинства. Цього тижня вони мали змогу поповнити свої знання найцікавішою інформацією про Космос і «життя» в ньому, про нашу рідну Землю, близькі і далекі планети, про галактики і сузір’я, про нашого … Продовжити читання “Таємниці безмежного Всесвіту”

Детальніше