Практичний психолог

04.Тра.2023

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія». Із 20 квітня 2022 року в рамках роботи платформи «СпівДія» та Співдія хабів було запущено … Продовжити читання “В рамках роботи платформи «СпівДія» та Співдія хабів було запущено напрям психологічної допомоги цивільному населенню.”

Детальніше
02.Тра.2023

Інформацію взято з facebook.

Детальніше
02.Бер.2023

Ці чотири вправи допоможуть дітям швидко знизити рівень стресу. Так, вони трохи схожі на ігри і це добре. Адже кожна дитина має право на дитинство та ігри, без страху за життя своє та своїх близьких.

Детальніше
20.Гру.2022

Авторки: Команда спецпроекту «Психея» Матеріали взято на сайті: https://patriotdefence.org Ілюстраторка: Іра Лисенко Швидкий темп сучасного життя та поява нових викликів призводять до того, що подразників стає усе більше, а навантаження, яке нам доводиться переносити, неймовірно зростає. Сьогодні ми знаходимося у розпалі пандемії коронавірусу, коли міста ізолюють, а цілі країни — закривають. SARS-CoV-2 продовжує поширюватися, разом … Продовжити читання “Аптечка самодопомоги. Як підтримати себе в стресовий період.”

Детальніше
20.Сер.2022

У віці 2-3 років дитина йде в дитячий садок. Це дуже важливий етап у житті малюка – адже тут відбувається соціалізація і з’являються перші друзі. Щоб дитина краще адаптувалася до нових умов, уникайте поширених помилок. НЕ ОБІЦЯЙТЕ НАДТО БАГАТО. Звичайно, для того щоб підготувати малюка до садочка, мами малюють йому ідеальну картинку: веселі друзі, чудова вихователька, … Продовжити читання “Без сліз: як правильно відправити дитину в садок”

Детальніше