Практичний психолог

20.Сер.2021

У віці 2-3 років дитина йде в дитячий садок. Це дуже важливий етап у житті малюка – адже тут відбувається соціалізація і з’являються перші друзі. Щоб дитина краще адаптувалася до нових умов, уникайте поширених помилок. НЕ ОБІЦЯЙТЕ НАДТО БАГАТО. Звичайно, для того щоб підготувати малюка до садочка, мами малюють йому ідеальну картинку: веселі друзі, чудова вихователька, … Продовжити читання “Без сліз: як правильно відправити дитину в садок”

Детальніше
02.Чер.2021

1. Педагогам було б корисно знати ознаки синдрому дефіциту уваги, адже це ключ до розуміння малечі. Вчителі мають орієнтуватися в особливостях сприймання, уваги, пам’яті гіперактивних дітей, щоб в якомога доступнішій формі організувати розумову діяльність. 2. Дитина з гіперактивністю повинна завжди бути «на виду». Краще, якщо основне місце сидіння в класі буде в центральному ряді, на … Продовжити читання “☝️ЯК СЕБЕ ВЕСТИ З ГІПЕРАКТИВНИМИ ДІТЬМИ. РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЕДАГОГАМ.”

Детальніше
01.Чер.2021

Інформацію взято з facebook.

Детальніше
02.Кві.2021

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму (World Autism Awareness Day), встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року. Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Є також надія розширити світові знання про аутизм і надати населенню інформацію про те, наскільки важливо … Продовжити читання “2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму”

Детальніше
17.Бер.2021

У зв’язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, просимо ознайомитися з рекомендаціями проведення додаткових профілактичних заходів, щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі. У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства чи експлуатації, вербування чи маніпуляцій в цифровому просторі, варто одразу звернутись до Національної поліції … Продовжити читання “Зверніть увагу!!!Безпека в Інтернеті…”

Детальніше