Школа батьківства

07.Чер.2023

Готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи Корисні та цікаві матеріали пропонує Інститут психології імені Г.С.Костюка – «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» педагогам та батькам дітей 6-го та 7-го років життя. Ключовою ідеєю укладання комплексу діагностичних завдань «Чарівні перетворення» є прийняття за основу положення … Продовжити читання “Аналізуємо досягнення дітей старшого дошкільного віку”

Детальніше
23.Тра.2023

Незважаючи на теперішню ситуацію в країні, проблема підготовки дітей до навчання в школі залишається актуальною. Тому в онлайн-режимі педагоги продовжують обговорювати з батьками вихованців питання фізіологічної, психологічної та інтелектуальної готовності дитини до майбутнього систематичного навчання в школі. Та, окрім цього, слід обговорити ситуації, що можуть перекреслити всі зусилля дорослих щодо формування готовності дитини до навчання … Продовжити читання “Щоб дитина не загубилась у школі”

Детальніше
02.Тра.2023

Інформацію взято з facebook.

Детальніше
17.Бер.2023

Гігієна у перекладі з грецької означає «те, що приносить здоров’я». Інакше кажучи, це комплекс заходів для зниження ризиків захворювань. Чому ж виникла потреба в гігієні? Дуже давно люди зрозуміли, що багато захворювань викликаються дрібними організмами, які легко розповсюджуються серед людей через повітря, брудні руки, брудну воду, продукти харчування та контакт з тваринами.  Лікар Галина Ільїна … Продовжити читання “Все про гігієну та її значення”

Детальніше
10.Лют.2023

Стаття 55. Права та обов’язки батьків здобувачів освіти Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Батьки здобувачів освіти мають право: захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти; звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти; обирати заклад … Продовжити читання “Правила поведінки здобувача освіти в закладах дошкільної освіти (ЗДО)”

Детальніше