Школа батьківства

01.Чер.2021

Інформацію взято з facebook.

Детальніше
17.Бер.2021

Гігієна у перекладі з грецької означає «те, що приносить здоров’я». Інакше кажучи, це комплекс заходів для зниження ризиків захворювань. Чому ж виникла потреба в гігієні? Дуже давно люди зрозуміли, що багато захворювань викликаються дрібними організмами, які легко розповсюджуються серед людей через повітря, брудні руки, брудну воду, продукти харчування та контакт з тваринами.  Лікар Галина Ільїна … Продовжити читання “Все про гігієну та її значення”

Детальніше
01.Лют.2021

Інформація взята з https://www.facebook.com/groups/2796015400669968/  

Детальніше
30.Сер.2020

Стаття 55. Права та обов’язки батьків здобувачів освіти Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Батьки здобувачів освіти мають право: захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти; звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти; обирати заклад … Продовжити читання “Правила поведінки здобувача освіти в закладах дошкільної освіти (ЗДО)”

Детальніше
28.Сер.2020

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Булінг –  (діїчасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього … Продовжити читання “Зупинимо булінг разом!”

Детальніше