Соціально-правовий захист

07.Чер.2023

Готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи Корисні та цікаві матеріали пропонує Інститут психології імені Г.С.Костюка – «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» педагогам та батькам дітей 6-го та 7-го років життя. Ключовою ідеєю укладання комплексу діагностичних завдань «Чарівні перетворення» є прийняття за основу положення … Продовжити читання “Аналізуємо досягнення дітей старшого дошкільного віку”

Детальніше
17.Бер.2023

Безпека в інтернеті  (для читання)

Детальніше
10.Гру.2022

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Булінг –  (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно … Продовжити читання “Зупинимо булінг разом!”

Детальніше
31.Сер.2019

Ви, напевно, хоч раз в житті давали собі запитання, чому діти зі схожими даними при народженні розвиваються по-різному? Чому хтось з них досягає успіху в багатьох сферах життя, а хтось ні? Емоційний інтелект — те, що дає силу нашим дітям. Він не закладений спочатку, але кожен з батьків може виховати цю рису у своїй дитині. … Продовжити читання “5 варіантів емоційного виховання дитини”

Детальніше
03.Кві.2019

Міні-лекція дитячого психіатра Олега Романчука.  

Детальніше