Соціальний педагог

25.Сер.2023

1.ЛЮБИ СВОЮ ДИТИНУ! Радій, що вона є, сприймай її такою, яка вона є, не ображай її, не принижуй, не підривай її впевненості в собі, не карай несправедливо, не відмовляй у своїй довірі, дай дитині привід любити тебе. 2.ОБЕРІГАЙ СВОЮ ДИТИНУ! Захищай її  від фізичних та моральних небезпе навіть тоді, коли доводиться поступатися власними інтересами чи … Продовжити читання “10 кроків, щоб стати кращими батьками”

Детальніше
18.Тра.2023

Озираючись назад, багато батьків шкодують, що не приділяли більше часу тому, щоб разом з дітьми робити щось приємне, а замість цього злилися через дрібниці. Одне гнівне слово не зашкодить Вашій дитині, якщо вас пов’язують гарні стосунки. Але якщо Ви часто будете злитися, то Ваша дитина страждатиме, і Вам теж буде погано. Тому почніть діяти вже … Продовжити читання “Порадник для батьків”

Детальніше
18.Тра.2023

Коли в наше життя вриваються різні стресові фактори, то запускаються автоматичні тілесні реакції. Наш розум починає функціонувати заради виживання, генеруючи реакції, спрямовані на реалізацію програми «боротися чи врятуватися втечею» (її ще називають реакцією «бий або біжи»). У таких ситуаціях працює так званий «мозок ящірки». Ознайомитись з публікацією.

Детальніше
17.Бер.2023

Безпека в інтернеті  (для читання)

Детальніше
15.Лис.2022

“Діти війни” – це універсальний канал звʼязку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, а також з Національним інформаційним бюро Тут ви можете повідомити: про дитину, яка загубилася; про злочин, скоєний проти дитини; якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих; якщо вам відомо про факт депортації дитини; про примусову зміну громадянства та документів … Продовжити читання “Державний портал розшуку дітей “ДІТИ ВІЙНИ””

Детальніше