Соціальний педагог

17.Бер.2021

Безпека в інтернеті  (для читання)

Детальніше
27.Лис.2020

   Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І, коли насильство чиниться поруч … Продовжити читання “ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА””

Детальніше
21.Жов.2020

Звертаємо увагу!Збільшився робочий час Національної дитячої “гарячої лінії” Громадської організації «Ла Страда – Україна». Національна дитяча “гаряча лінія” надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00: 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) або 116 111 (короткий номер безкоштовно з мобільних телефонів). Просимо звертатися у скрутній ситуації … Продовжити читання “Звертаємо увагу!”

Детальніше
10.Кві.2020

Чат-бот #ДійПротиНасильства працює у месенджері Telegram та створений Міністерством внутрішніх справ України у тісній співпраці з Харківським університетом внутрішніх справ та Національною поліцією України.      Заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зазначила, що  в період карантину всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби. Правоохоронці  продовжують виконувати свої завдання та обов’язки щодо захисту  правопорядку. … Продовжити читання “МВС запустило чат-бот щодо протидії домашньому насильству в умовах карантину, – Катерина Павліченко”

Детальніше
19.Бер.2020

Крики і ляпаси – поширений в Україні метод виховання дітей. Його прихильники мають безліч виправдань своїм діям, як-то “нас так виховували, і виросли ми хорошими людьми”, “інакше дитину не навчиш”, “всі так роблять” і т.д. Багато батьків щиро не розуміють, у чому шкода ляпасів і ремінців для розвитку дитини. Натомість вони вважають, що мають всі … Продовжити читання “ЧОМУ НЕ МОЖНА БИТИ ДІТЕЙ І ЯК ВЧИНИТИ, АБИ ЦЬОГО НЕ РОБИТИ”

Детальніше