Безпека

22.Сер.2023

Українські батьки можуть скористатись порадником «Подбайте про безпеку дітей». Порадник підготовлено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти. Посібник містить рекомендації та поради, як уберегти дитину від … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану.Подбайте про безпеку дитини.”

Детальніше
11.Сер.2023

На жаль, війна стала для нас реальністю, в якій ми живемо. Характер небезпек щоразу змінюється, тому надзвичайно важливо говорити з дітьми про нові правила поведінки. Як дорослим говорити з дітьми про поведінку під час війни?         1. Запитайте, що діти знають про ситуацію в країні і як вони зараз почуваються. Тема війни не … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про поведінку під час війни”

Детальніше
07.Сер.2023

Можливо, внаслідок надзвичайної ситуації життя вашої родини докорінно змінилося, тому цілком природно що ваша дитина сумує. Підтримуйте дитину: будьте поруч, приділяйте їй більше уваги та часу. Читати далі.

Детальніше
04.Сер.2023
Детальніше
17.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше