Батькам

07.Лип.2023

В наш час вимоги до підготовки дітей до переходу від дошкільного закладу до навчання в школі значно зросли зросли. Співбесіда або психологічне тестування відіграє одну з найважливіших ролей в ухваленні рішення про зарахування в школу. Основним завданням тестування має бути знайомство педагогів з дітьми, що йдуть в школу і можливість коректування програми навчання в залежності … Продовжити читання “Скоро в школу”

Детальніше
10.Гру.2022

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Булінг –  (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно … Продовжити читання “Зупинимо булінг разом!”

Детальніше
21.Вер.2022

На виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 № 556 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» та наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 08.08.2022 року № 139. Ознайомитись з документом…

Детальніше
04.Сер.2022

Саме батьки (або законні опікуни) є цілим світом для своїх особливих дітей! І саме від дорослих залежить їх успіх, благоустрій та емоційний стан! На них (батьків) полягає велика відповідальність за захист, допомогу та підтримку дітей, адже самостійно цього зробити вони не зможуть.

Детальніше
20.Лип.2022

Електронна реєстрація заявки на зарахування дитини у заклад дошкільної освіти (далі ЗДО) передбачає внесення дитини до загальноміської бази даних. Важливим завданням цієї бази даних є облік дітей дошкільного віку. Електронна реєстрація є обов’язковою для того, аби дитина могла бути зарахована до ЗДО. Вона здійснюється шляхом заповнення спеціальної електронної форми на сайті дошкільного навчального закладу чи … Продовжити читання “Правила електронної реєстрації заявок на зарахування дітей до закладів дошкільної освіти.”

Детальніше