Батькам

01.Чер.2021

Інформацію взято з facebook.

Детальніше
15.Кві.2021

 Працівники, вихованці та їхні батьки ЖЦРД №68 активно долучилися до участі у проведенні в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді з 5 квітня по 30 квітня 2021 року весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання. У закладі розроблено план заходів з благоустрою і санітарного прибирання  закладу та заходи екологічного спрямування.  Гарна погода, бадьорий настрій, весняна завзятість, працьовитість … Продовжити читання “Весна прийде у чистий двір”

Детальніше
05.Кві.2021

        В повітрі ще тільки починає пахнути весною, а в групах нашого дошкільного закладу на підвіконнях вже давно буяє весна. Саме час приділити увагу дослідженню та вивченню рослин, вирощених  на підвіконні. Вихователі та діти створили міні-городи, які дарують радість усім – від маленьких до великих. Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашені … Продовжити читання “Ще недавно на доріжках танув сніг, а у нас на підвіконні чорнобривчик вже зацвів.”

Детальніше
02.Кві.2021

      Сьогодні, 1 квітня, на території нашого дошкільного закладу зібралися птахи з різних куточків світу – перелітні птахи. Скажете, що це неможливо? Це правда, бо визирали вони з газети, створеної до Міжнародного дня птахів. Всю зиму перелітні птахи провели в далеких країнах. Ластівки, солов’ї та лелеки зимували в Африці, сірі журавлі – в … Продовжити читання “Ми птахів всіх привітаєм залюбки”

Детальніше
02.Кві.2021

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму (World Autism Awareness Day), встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року. Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Є також надія розширити світові знання про аутизм і надати населенню інформацію про те, наскільки важливо … Продовжити читання “2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму”

Детальніше