Сторінка керівника

За 6 років роботи на керівній посаді Журавська Галина Валеріївна сформувала педагогічний колектив – дружню команду однодумців, у якій панує творча атмосфера та доброзичливий продуктивний психологічний мікроклімат. Їй притаманна здатність приймати конструктивні управлінські рішення, здійснювати моніторинг якості управління навчальним закладом, стратегічне мислення, готовність до змін та інновацій. Завідуюча особистим прикладом заохочує педагогів оволодівати мистецтвом комунікації, навчання та виховання, впроваджувати в роботу перспективний педагогічний досвід, підвищувати власний професійний рівень. У її творчому доробку чимало цікавих знахідок, оригінальних ідей, здобутків, що знайшли своє відображення у навчально-методичних посібниках, проектах, системах роботи тощо. Зокрема:

  • в 2014р. у Всеукраїнському конкурсі-огляді на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ заклад нагороджений дипломом за ІІ місце обласного етапу;
  • дипломи за ІІІ-є місце у мистецькому фестивалі «Мати-Родина-Україна» (2015р., 2016р, 2017р.);
  • 2016р. дипломи І та ІІ ступенів НМЦ управління освіти Житомирської міської ради в конкурсі на кращий сценарій новорічних свят та розваг в ДНЗ нагороджена творча група педагогів закладу;
  • 2016р. учасники Міжнародної виставки «Інновації в освіті», дипломи І ступеня на обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини -2016р.» досвід творчої групи (керівник Журавська Г.В.) ЖЦРД №68 «Моніторинг розвитку компетентності дітей дошкільного віку – одна з передумов забезпечення наступності з школою» Галина Валеріївна охоче ділиться досвідом роботи зі всіма, хто дотичний до справи навчання і виховання підростаючого покоління:
  • у 2015р. на базі закладу проведено семінар завідувачів дошкільних закладів м. Житомира «Здоров’я збережувальні технології сучасного дошкільного закладу»,
  • у 2017р. методичне об’єднання для завідувачів, слухачів курсів підвищення кваліфікації в ЖОІППО «Сучасний дошкільний навчальний заклад: проблеми управління його розвитком».

За значний вклад у розвиток дошкільної освіти міста Галина Валеріївна нагороджена у 2015р. подякою та у 2017р. грамотою міського виконавчого комітету Житомирської міської ради. Завдяки організаторським здібностям та високому професійному рівню керівника в колективі відпрацьована чітка схема виховання підростаючого покоління, що дає змогу розкрити здібності і таланти кожної дитини. Вихованці дошкільного закладу є постійними учасниками та призерами міських і обласних конкурсів, фестивалів, виставок, олімпіад. Галина Валеріївна – людина гарної вдачі, ділова, енергійна, цілеспрямована. Вона не лише генерує чудові ідеї, а й уміє впроваджувати їх у життя, завжди перебуває у пошуку нових моделей управління – відкритих та демократичних. Справжнє диво твориться роками. І в буденній праці не пересихає джерело її творчого натхнення. Численні грамоти, дипломи, подяки свідчать про те, що колектив ЖЦРД №68 та його керівник – на правильному шляху. Та найбільша нагорода – це усміхнені обличчя вихованців і вдячність батьків за повсякденну кропітку працю.

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, Конституції України та Статуту ЖЦРД є українська мова.

Дідикало Марина Василівна
Головний бухгалтер
Максимчук Олена Віталіївна
Бухгалтер
Луцька Тетяна Іванівна
Старша медична сестра
Гутовська Алла Валеріївна
Старша медична сестра
Стрельник Оксана Юріївна
Завідувач господарством
Дацюк Наталя Анатоліївна
Шеф-кухар
Грибан Анна Георгіївна
Комірник
Хабарова Лідія Йосипівна
Кастеляна
Онофрійчук Лариса Миколаївна
Секретар-друкарка
Баранівська Наталія Михайлівна
Голова профспілки