Новини

13.Жов.2021

Шануючи звичаї та традиції нашого народу, напередодні Дня Українського козацтва та Дня захисника України, вихованці нашого дошкільного закладу познайомилися з історією свят та їх символічністю. В музичній залі відбулося музично-фізкультурне свято «Козацькі забави». Вихованці старшої групи «Бджілка» взяли участь у козацьких розвагах та здолали безліч перешкод разом з казковим персонажем Котигорошком. На маленьких козачат чекали … Продовжити читання “Козацькому роду нема переводу”

Детальніше
02.Вер.2021
Детальніше
25.Сер.2021

Вишита колоссям і калиною, Вигойдана співом солов’я. Звешся величаво Україною, Земле зачарована моя. З нагоди 30-річниці з Дня Незалежності України в ЖЦРД #68 відбулися урочисті заходи. Діти та дорослі, як одна велика родина, ретельно готувалися до свята. Було підготовлено виставки малюнків “Україна веселкова моя” та вишиванок “Два кольори мої, два кольори…” На святі діти славили … Продовжити читання “Україна веселкова моя!”

Детальніше
18.Лип.2021

Влітку, коли навколо так тепло і дивовижно гарно, для дітей в дитячому садку педагоги організовують багато розваг і свят. Враження від однієї з таких залишаться надовго у дошкільнят ЖЦРД №68. В музично-театралізованій розвазі «Казки старого лісу» діти проявили свої найкращі якості: позмагалися в спритності і талановитості, допомогли звірятам та пригадали що таке дружба і чесність, … Продовжити читання “Театр просто неба”

Детальніше
11.Лип.2021

  Одним із стрижневих завдань дошкілля є виховання патріотизму та законослухняності майбутніх громадян України і не варто думати, що такі поняття недоступні дітям. Зазначити потрібно лише одну умову – отримувати інформацію в цікавій та зрозумілій дітям формі.   28 червня малята ЖЦРД №68 прийняли участь в урочистостях, присвячених Дню Конституції України. Діти разом з дорослими підготували … Продовжити читання “Любій малечі про важливі речі”

Детальніше