Новини

22.Вер.2023

21 вересня в Україні відзначається МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ. Саме тому в нашому дошкільному навчальному закладі 21 вересня був присвячений цій події. З дітьми були проведені тематичні заняття: найменші вивчали мирилки з руховими вправами до них. Така діяльність дала змогу дошкільнятам краще познайомитися один з одним, стати дружнішими і добрішими. З дошкільниками середнього та старшого віку … Продовжити читання “МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ”

Детальніше
13.Вер.2023

Харчування – один з ключових факторів попередження низки хронічних захворювань. В той же час, це і фактор ризику, бо завжди залишається свідомим вибором кожної окремої людини. В нашому дошкільному закладі дотримуються триразового режиму харчування з фруктовим перекусом між сніданком та обідом. Меню в дошкільному закладі максимально різноманітне і збалансоване для дошкільників, завдяки чому діти отримують … Продовжити читання “Щоденне меню”

Детальніше
25.Сер.2023

Хай знає світ про чарівну країну, Де синєє небо та жовті поля. Хай квітує у щасті уся Україна! Найкраща, безцінна, рідна земля! З Днем Незалежності, наша рідна Україно! В цей святковий день для наших дошкільнят відбулися цікаві заходи:  діти привітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Вихованці старших груп взяли участь в патріотичному квесті, в ході … Продовжити читання “День Незалежності України”

Детальніше
25.Сер.2023
Детальніше
25.Сер.2023
Детальніше