Освітній процес

01.Тра.2023

До дня довкілля в Житомирському центрі розвитку дитини №68 була проведена акція «Ми плекаєм гарний сад».  На території навчального закладу було організовано висадку фруктових дерев. До висадки молодого саду долучилися діти, батьки вихованців та працівники дошкільного закладу. Всі учасники з відповідальністю поставилися до роботи. Дорослі ретельно підготовлювали грунт, робили лунки, з теплотою турботливих людських рук … Продовжити читання “Ми плекаєм гарний сад”

Детальніше
25.Кві.2023
Детальніше
18.Кві.2023

Великдень – одне з найбільших християнських свят та унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують. На Великодні свята і наш дошкільний заклад заграв світлими весняними кольорами та чудовими писанками, забринів веселими мелодіями в ході тематичного мюзиклу «Як дідусь з бабусею до Великодня готувалися». Переглянути відео.

Детальніше
14.Кві.2023

Великдень – це більше, ніж просто свято. В першу чергу – це можливість зібратися в теплому сімейному колі. Готуватись до свята починають заздалегідь. Кожна родина напередодні готує різні смаколики до святкового столу, а ми прикрашаємо наш дошкільний заклад.Переглянути відео. Приємно, коли кінцевий результат тішить усіх, хто вклав частиночку своєї душі у підготовку до цієї події.

Детальніше
11.Кві.2023

Великдень – найбільше християнське свято, яке несе віру, надію та любов. В такий день кожна людина має відчути турботу та підтримку, а особливо ті, хто знаходиться далеко від родини і захищає нас – для військових ЗСУ. Саме тому педагоги та дошкільнята завзято долучилися до виготовлення оберегів, які стануть доповненням до запашних пасок. Відомо, що найбільшу … Продовжити читання “Оберіг з побажаннями”

Детальніше